SEPETİNİZDE %10 İNDİRİM SİZİ BEKLİYOR!

Teslimat ve Ödeme Şekilleri

Ödeme Şekillerimiz neler?

  • Havale/EFT Ödeme/Kredi Kartı

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı size gösterilen banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. 

Havale Bilgilerimiz:

Garanti Bankası - Yalıkavak Şubesi / Yusuf Arkun


IBAN NO: TR 80 0006 2001 1950 0006 6447 90

Siparişim satın aldıktan ne kadar zaman sonra kargolanır?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Salı ve Cuma günleri) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Muğla'ya uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından YALIKAVAK ART GALLERY.COM garantisi ile size teslim edilecektir.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz PTT Kargo ve Sürat Kargo ile hızlı bir şekilde gönderilecektir.

Kargo ücreti ne kadar?

YalıkavakArtGallery.com'dan yapılan 400 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın PTT ve Yurt İçi  Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Yalıkavak Art Gallery'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Satın aldığınız bir ürün herhangi bir sebeple stoklarımızda yoksa;

YALIKAVAK ART GALLERY.COM online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve bu durumda ürün stoğu tükenebilmektedir

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

İade ya da Değişim:

Bir haftalık beğenme garantisi kapsamında müşteri ürünü teslim almasından itibaren 7 gün içinde ürünü geri iade edebilir. Bu geri iadenin sebebi ürünün teknik arızası ya da defosu ise Yalıkavak Art Gallery.com ürünün ücreti ve kargo bedeli toplamı kadar başka ürün ile değişimi ya da ücret iadesi yapacaktır. Eğer iade sebebi "beğenmeme" ise ücret iadesi ya da başka ürün ile değişim tutarı yalnızca o beğenilmeyen ürünün tutarı kadar olacak olup ürün bedeli harici ödemeleri karşılamayacaktır. Ürün iadesi yapılırken geri gönderime ait kargo bedeli müşteriye aittir.

Yurt dışına teslimat yapıyor musunuz?

Evet, yurt dışına teslimat yapıyoruz. Yurt dışı satışlarında kargo ücreti alıcıya aittir.